.

.

Jewelersclub жолти дијамантски обетки Womenените-1 2-каратно жолти дијаманти Стерлинг сребрен обрач обетки мали-хипоалергични обетки на обрачот-обетки со мали обрач дијама

Jewelersclub жолти дијамантски обетки Womenените-1 2-каратно жолти дијаманти Стерлинг сребрен обрач обетки

DEN 6399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен, еден од еден вид допир. Додека многу обетки од дијамантски обрач завршуваат да бидат премногу мали и разочарувачки ниски квалитетни, обетките со жолти дијаманти на накит, се совршена големина за да се направи зачудувачко, но вкусно влијание. Овие обрачи се опфатени со 1/2-каратен вистински жолт дијамант, ставајќи посебен, уникатен пресврт на обетки за обрач. На Jewersers Club, ние ги изработивме нашите дијамантски обрачи со силен, издржлив затвор за повторно враќање за да се осигураме дека тие остануваат ставени . Обетките со жолти дијаманти на Jewelers Club, кои се карактеризираат : . - 1/2-карат оригинални жолти дијаманти. - Хипоалергично сребро (нула никел или олово). - Безбедно затворање на пост -бек. Зачудувачки, уникатен подарок. Yellowолтите дијаманти симболизираат енергија, страст и вечна убов. Дајте им на овие харизматични карики за дијаманти како присутен ангажман, подарок за Денот на мајката, дипломирањето на дипломирањето или само затоа што!. Хипоалергичен и безбеден. Нашите жолти обетки на обрачот се изработени со нула-никел, хипоалергично сребро и вистински жолти дијаманти, така што вашата кожа ќе биде безбедна од алергиски реакции-за лесно, удобно носење . Квалитетот ја исполнува уметноста. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, накит со врвен квалитет по разумни цени. Ние ги занаетме нашите убави, уникатни парчиња со внимание, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. За разлика од многу текстурирани обетки за обрач, кои се лабави и испаѓаат премногу лесно, нашите обетки со жолти дијаманти за жени за жени имаат специјални спојки за пошта кои брзо и безбедно се зацврстуваат. Изработено од златно позлатено сребро, овие мали обетки од сребрена обрач се направени да траат и да испорачуваат прекрасен сјај и харизма со секое носење . зачудувачки уникатни - симболизирајќи ја страста, енергијата и вечната loveубов, жолтите дијаманти издвојуваат мистериозна харизма и да направат прекрасна , еден-на-еден вид избор за подароци за жени, роденденски подароци за мама, или баба подароци . Хипоалергичен и безбеден-направен со нула-никел, хипоалергичен сребро и вистински жолти дијаманти, овие мали обрачи ја одржуваат кожата Безбедно од реакции и алергии. Кога ги носите нашите сребрени обетки, можете да сметате на супериорна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата