.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Skinny Cargo Pant

Terra & Sky Women's Plus Size Skinny Cargo Pant

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Terra и Sky Skinny Cargo Pant има високо издигнување на половината. Карго -пантоловата има контрола на стомакот. Товарната пантолона има вкупно 6 џебови, вклучувајќи 2 карго џебови. Слаби карго панхиг се креваат половината Контрола на 6 џебови, вклучително 2 карго џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата