.

.

Stuple Industries црно овци стадо портокалови карирани есенски џемпери платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ziwei Li

Stuple Industries црно овци стадо портокалови карирани есенски џемпери платно wallидна уметност, 30, дизајн

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата