.

.

Lee® женски повлекување на половината за удобност А-линија плетена пантолона

Lee® женски повлекување на половината за удобност А-линија плетена пантолона

DEN 599.36

Количината на стоката
Това е достапна

Елеганцијата, удобноста и стилот убаво се соединуваат во овој затегнат удобно половината А-линија плетена пантолона од Lee®. Овој Put-On Pant има голем пораст одговара со црвени предни џебови и удобна лента за половината што лежи рамно. Лесно за носење парче што може да се облече нагоре или надолу, ова е задолжителна пантолона за секоја гардероба. Редовно вклопување. Висок пораст. Повлечете ја. А-линија силуета. Мека еластична лента за половината. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. 62% рајон, 33% најлон, 5% спандекс. Стил #112344085.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата