.

.

Прстен на прстен од родител на родител на предно злато од karat karat

Прстен на прстен од родител на родител на предно злато од karat karat

DEN 2041.60

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој зачудувачки швајцарски сина топаз прстен. Изработено во 10 каратско жолто злато, овој прстен прикажува маркиза во форма од 6x3mm, фацетирана швајцарска сина топаз скапоцен камен со брилијантна полирана завршница за шармантна привлечност. Совршен подарок за оние кои слават роденден во декември, овој прстен е достапен во големината на прстот 6 и скапоцен камен тежи 0,28 CTTW. 10 карат жолто злато, висок лак, швајцарски сина топаз.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата