.

.

Бела Вита Силви Втори Еспадрил сандали

Бела Вита Силви Втори Еспадрил сандали

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Inенски peиркач пети со современ склопен вампир дизајн го нанесува овој клин Еспадрил со стил. Силви Втори од Бела Вита е поставена на клин завиткан од јута, кој е многу флексибилен за целодневно носење. Великодушно постепена влошка, давајќи максимална удобност на секој чекор. Завршено со каиш со закопчана лента и скриена гуска за безбедно, прилагодено вклопување. 2 "клин -пета. Прилагодлива сандала за прашка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата