.

.

Трговска марка ликовна уметност „патување 12“ платно уметност со гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „патување 12“ платно уметност со гроздобер лавои

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern од средниот век.Проид Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има русокоса жена од левата страна на рамката со скии во нејзините раце.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „патување 12“ платно уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата