.

.

Без граници јуниори предниот близок тркачки градски градски стил NB791pk

Без граници јуниори предниот близок тркачки градски градски стил NB791pk

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се во прицврстување без граници на Juniors Front Close Racerback градник. Погодното затворање на предниот дел од затворачот и лесно наредени чаши го прават овој градник совршен за секојдневно носење. Loveе го сакате овој стил на тркачки бек за дополнителна поддршка за спортски изглед. Без разлика дали спиете или излегувате со пријателите, Нобо ве покри. Чувствувајте се удобно и убаво, без оглед на тоа што го држи денот. Содржина на ткаенина : 95% памук, 5% спандекс; 4-пакет; Лесно наредени чаши; Поддршка за подлога; Лесно затворање на предниот затворач; Ракербек; Лесно затворање на предниот затворач; Упатства за нега : Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ниско железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата