.

.

Широко женско колено женско колено високо -ослободено каубојски чизми во кафеава боја

Широко женско колено женско колено високо -ослободено каубојски чизми во кафеава боја

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој каубојски чизми има широко вклопување во теле, отворот треба да биде 18 ”и да дојде со целосен страничен патент за лесно и исклучување. Чизмите со каубојски инспирирани од западно се однесуваат на деталите со зашивање во западен стил, во кои се прикажани со затегната задна табла, наредена блок-потпетица и бадемово пети. Материјал со велур со велур, горниот дел, пун -подлога и гумена надворешна плоча. 2 инчи потпетица, 17,5 инчи вратило, обем од 18 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата