.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Size Rise Curvy Jean Shorts, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Size Rise Curvy Jean Shorts, 2-пакет

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со гроздобер изглед и подолг инсејм, овие Тера 7 ''. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : тексас на истегнување; манжетни полите. Плус големина Jeanан шорцеви за жени од Тера и Скај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата