.

.

Лесна улица во Бруклин удобност се лизга на он

Лесна улица во Бруклин удобност се лизга на он

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Становите на балерина се толку без напор шик што го прави Бруклин од лесна улица совршен додаток на вашата пролетна гардероба со неа ласерските детали. Објавениот стапало обезбедува кадифен амортизација, лесна и додадена флексибилност. 3/4 "потпетица. Подобрена со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесен бран на улица удобност. Заоблен пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата