.

.

Garanimals Baby Boys ' Cuter верзија на тато графички мета со долг ракав

Garanimals Baby Boys ' Cuter верзија на тато графички мета со долг ракав

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кул и шарени графички отпечатоци ги прават овие врвови со долги ракави! Оваа маица на екипажот на Garanimals има удобна завршница на памук-мешавина-совршена за време на игра и целодневна забава! Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Контраст на печатење однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долги ракави на момчињата од Гранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата