.

.

Мастрад во пакет на капакот

Мастрад во пакет на капакот

DEN 622.72

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурете се дека се присутни потребите за негување на бебињата со 3 одлични производи од Мастрад. Портокаловите Babycups Spout со носење кутија лесно ги претвораат очилата во херметички пилички чаши комплетни со мека, 3 дупки. Сините бебешки торбички со носење куќиште ги претвораат очилата во шишиња за пиење бебе со брадавица со една дупка, лесно за цицање. Конечно, зелените сламки за бебиња ја претвораат секоја чаша во контејнер пријателски за слама за лесно пиење каде било. Секој доаѓа во пакет од 2. Мастрад на пакет за капаци : Masstrad Baby A53409 портокалово бебешки капаци со носење кутија, 2pk ја претвора секоја стакло 2 "-2,5" во чаша. Мека, лесна за цицање со 3 дупки. Безбедна машина за миење садови. Силикон. БПА и без фталат. 2pk. Masstrad Baby A53303 Blue Babycaps Teats со носење куќиште, 2pk ги претвора сите 2 "-2,5" стакло во чаша за пиење бебе. Мека, лесна за цицање брадавица со единечна дупка. Безбедна машина за миење садови. Безбедно за топли или ладни течности. БПА и без фталат. 2pk. Masstrad Baby A53508 Зелени Babycaps сламки, 2pk им овозможува на мали деца да користат чаша за пиење со слама. Мека, лесна за лента капа што има проширување на слама дупка. Безбедна машина за миење садови. Лесно за истегнување, чистење и носење. Безбедно за топли или ладни течности. БПА и без фталат. 2pk. Прашањата за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата