.

.

Црна и кафеава луксузна фрлање перница 20in 30in

Црна и кафеава луксузна фрлање перница 20in 30in

DEN 823.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница. Донесете софистицираност и расположи се во која било просторија со овој Плут Кримсон гепард Црн и кафеав луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер, вискоза и постелнина. *Бои : црна и кафеава *ткаенина Потекло : САД. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 59% полиестер, 27% вискоза, 14% постелнина *Модел : животински мотив *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I црна и кафеава луксузна фрлање перница 20in x 30in .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата