.

.

Божествена египетска божица женски костум за Ноќта на вештерките

Божествена египетска божица женски костум за Ноќта на вештерките

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Египетската костум за возрасни божици е совршен за оние кои сакаат да бидат гламурозна египетска принцеза за вечерта. Оваа наметка од божица од полиестерско крзно со наметка со наметка и златна рака ќе ве направи центар на внимание на која било забава на костумите. Прошетајте како вистински Египќанец со зачудувачки златен слушалки. Божествена египетска божица женски костум за Ноќта на вештерките : Вклучува : фустан, наметка со рака Б и, јаже појас и глава. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : миење на рацете. Возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата