.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки, манжетни ракави. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : Рушени страни со врски. Рушена маица за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата