.

.

Бескрајни бранови најлон Спанде пливање дно, брои, пакувања

Бескрајни бранови најлон Спанде пливање дно, брои, пакувања

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете бранови во ова дно за пливање од бескрајни бранови! Може да се спарите со врвот на совпаѓање, или да се мешате и да се совпаѓаат за трендовски пресврт. Овој костум доаѓа со карактеристики што вклучуваат можност за машинско миење за лесна грижа! Оваа обвивка за пливање костуми е направена од 88% најлон и 12% спандекс. Увезени. Купете го најновиот изглед од бренд што го познавате и сакате - бесконечни бранови пливаат. Висока нога. Висока половината. Машина за перење. 82% најлон и 18% спандекс. Линија суво. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата