.

.

Комплет за градење на кула Банбао 455

Комплет за градење на кула Банбао 455

DEN 1119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Градовите и комплетите на брендот Банбао се дизајнирани да ја примамат имагинацијата и iosубопитноста на детето, додека нудат излез за едукација. Блоковите се компатибилни со другите големи градежни блок брендови и се изработени од висококвалитетен материјал што ги прави исклучително издржливи. Без разлика дали сакате да изградите згради, возила или диво животно, Banbao е вашата дестинација за блок-градење експлозија! Комплетна зграда на кула Банбао 455 парчиња : Возраст Опсег : 5 години и нагоре. 455 парчиња. Компатибилен со другите брендови за градежни блокови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата