.

.

Stuple Industries овде лежи izzy ded Gavegrongthter Graphester Graphice Art White Framed Art Print Wall Art, Design by lil 'rue

Stuple Industries овде лежи izzy ded Gavegrongthter Graphester Graphice Art White Framed Art Print Wall Art,

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : гробница; Погробна плоча, шема, череп, Ноќта на вештерките. Дизајн од Лил Руе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата