.

.

Superенски Superенски Superенски супер мек руно гравитационен џогер со џеб

Superенски Superенски Superенски супер мек руно гравитационен џогер со џеб

DEN 400.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој џогер од руно од жените од Рибок е совршен да се фрли на тренингот или да лежи дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа атлетска пантолона ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Направено од 60% памук, 40% полиестер. Зачувување на влечење. Зипер -странични џебови за безбедно да ги оддаваат работите. Супер меко руно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата