.

.

GAP HOME GINGHAM Органски памук мешавина од памук, крал, јоргован, 4-парчиња

GAP HOME GINGHAM Органски памук мешавина од памук, крал, јоргован, 4-парчиња

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сетот „Gap Home Gingham Sheet“ носи привлечен кариран печатење и пријатна удобност во вашиот декор за креветот. Направено со јасен перкале што е кул на допир и е совршен за топли ноќи, добро е изработена со мешавина од овластен органски памук и рециклиран материјал. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани за лесно мешање, совпаѓање и слој со други колекции за постелнина за домашни GAP, достапни исклучиво на .. Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. Сетот „Gap Home Gingham Sheet“ носи привлечен кариран печатење и пријатна удобност во вашиот декор за креветот. Направено со јасен перкале што е кул на допир и е совршен за топли ноќи, добро е изработена со мешавина од овластен органски памук и рециклиран материјал. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани за лесно мешање, совпаѓање и слој со други колекции за постелнина за домашни GAP достапни исклучиво на. Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата