.

.

Ѓердан за дифузер на есенцијално масло од анавиа, ѓердан од ароматерапија, ѓердан од мирис, ароматераписки масло, кокошки за дифузер, накит од ароматерапија, накит ?

Ѓердан за дифузер на есенцијално масло од анавиа, ѓердан од ароматерапија, ѓердан од мирис, ароматераписки

DEN 1262.40

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен ѓердан за дифузер за есенцијално масло од јавор од лисја на ланец од не'рѓосувачки челик. Неодолив подарок за сите ентузијасти на ароматерапија, loversубители на накит или купувачи на празници. Овој сет на подароци го олеснува секој да ги доживее придобивките од накитот на ароматерапија. Нашиот ѓердан за есенцијално масло доаѓа со стандарден кабелски ланец 22 "со јастог, инструкциска картичка и кутија за подароци за потписи на Анавија. Овој сет на подароци го прави совршен подарок за сезоната на празници и ги запознава пријателите и семејството со придобивките од накитот на ароматерапија. Нашиот ѓердан од дифузер на масло од не'рѓосувачки челик е убаво изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, специјално дизајниран со вентилирани дупки за лесно дифузија на вашето омилено есенцијално масло, парфем или арома. Секој сет на чувствувани влошки доаѓаат со 12 мулти-обоени еднократно, миење , и високо апсорбирачки синтетички влошки за полнење со почувствувања. Можете да ги промените според боите на облеката или да ги користите со различни мириси на нафта. Сите наши основни ѓердани на Оли се направени од не'рѓосувачки челик. [Загарантирано да не избледи или лади со тек на време.]. Големина на приврзок за дифузер : 0,82 "× 0,91" . Должина на ланецот : 22 "кабелски ланец со затворач на јастог . пакетот ќе вклучува : ѓердан од ароматерапија, 12 парчиња повеќебојни влошки за еднократно употреба и кутија за подароци. Испораки истиот или следниот работен ден!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата