.

.

1 10CT TDW Diamond 10K бело злато моден прстен на отворено срце

1 10CT TDW Diamond 10K бело злато моден прстен на отворено срце

DEN 9028.80

Количината на стоката
Това е достапна

Изработено во 10К злато Овој дијамантски моден прстен има отворена рамка за срце, поставена со треперливи тркалезни дијаманти, во центарот. Шанк на прстенот е завршен на светла полирана сјај. Едноставен, но стилски изглед, погоден за секоја пригода. Империјал 1/10 CT TDW DIAMOND 10 K Бело злато Отворено срце моден прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата