.

.

Женски камил преклопен отворен крст

Женски камил преклопен отворен крст

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Носете ги работите во стил со овој Crossенски крст на Georgeорџ. Прилагодете го само на вистинското вклопување за сопствено чувство што оди како што треба со вашето тело. Оваа Camille Voad Open Flap Crossbody располага со квадратен дизајн кој ги одржува вашите предмети рационализирани и лесни за управување, отколку гломазна. Внатре има слотови за кредитни картички и џеб со патент, така што дури и се дуплира како голем паричник. Georgeорџ Кросбој има тенка лента за рамо што може да се исцрпи низ вашето тело за да ги задржи рацете слободни. Ременот е исто така прилагодлив за да можете да го најдете идеалното вклопување. Исто така, се одликува со надворешен џеб за да обезбеди дополнителен простор за складирање на најважните работи. Оваа ставка е направена од 100 проценти ПВЦ материјал. Модниот дизајн е идеален за употреба во канцеларија или за ноќна ноќ во градот. Georgeорџ Camенски Камил преклопена торба со отворен крст : 100% ПВЦ. Georgeорџ Кросбој со затворање на размавта. Внатрешни патенти џебови. Внатрешни слотови за кредитни картички. Камил преклопена отворена размавта на крстот има надворешен џеб. Прилагодлива лента за вкрстување. Избришете чиста. Големина : 8 "l x 2" w x 7 "ч. Бои : црна, црна/бела лента, постелнина, опалин зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата