.

.

Бесплатно собрание момчиња Француски Тери шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња Француски Тери шорцеви, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супер-меки француски Тери шорцеви од бесплатно собрание доаѓаат во 2-пакет за да му помогнат на неговата гардероба со нови најважни работи за потоплите денови. Одлично за да легнете дома или да висат со пријателите надвор, овие пријатни шорцеви доаѓаат со затегнување на половината за влечење и влечење за удобност и леснотија. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : лого на скрипти на нога. Француски Тери шорцеви за момчиња од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата