.

.

Дизни Мини Маус и Парс Патки Патки Пустински лизгачки плитки

Дизни Мини Маус и Парс Патки Патки Пустински лизгачки плитки

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето малечко ќе ги сака овие супер меки и пријатни влечки за бута, во кои се наоѓаат Мини Маус и нејзината најдобра пријателка Дејзи. Папучи имаат кратко-боа горе во меки бои, со сублимација печатење и лак за полкови. Каков одличен подарок ќе направат овие! Папки во стилот на бута за дополнителна топлина. Сјајниот лак. Надворешна ткаенина од ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата