.

.

Со дизајн o Забава -Доормат

Со дизајн o Забава -Доормат

DEN 197.28

Количината на стоката
Това е достапна

Деталните дијаманти го украсуваат Е по дизајн на забавниот доормат. Совршено за вашиот влез, внатрешен двор или палуба, овој издржлив полиестерска врата од врата е хипоалергичен и удобно машина што може да се мие. Прилагодете го неговиот изглед и вклопување со избирање од достапни бои и големини. Изберете од достапни големини. Направено од полиестер. Ткаена конструкција. Изберете од достапни бои. Хипо-алергичен. Внатрешна или надворешна употреба. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата