.

.

Одлична вредност Ултра мека 3-лесна коцка BO на лицето на лицето

Одлична вредност Ултра мека 3-лесна коцка BO на лицето на лицето

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одлична вредност Ултра меките ткива на лицето се совршено решение за течење на носот. Овие ултра-меки ткива на лицето се нежни на вашата кожа и се доволно силни за да се држите додека го дувате носот и ги покривате сите зглобови и душкања. Оваа кутија со 3-тини ткива на лицето доаѓа со пријатни дизајни кои ќе изгледаат одлично низ целата куќа. Кутијата е одлична за бањи, спални соби, кујни, дневни соби и вашата канцеларија. Следниот пат кога ќе почувствувате дека можеби ќе добиете настинка или едноставно треба да го разнесете носот, да користите ултра мека ткива на лицето. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Ултра меки ткива на лицето, 75 брои : 3-парни бели ткива на лицето. Одлично за бањи, спални соби, кујни, дневни соби и вашата канцеларија. Доаѓа во кутија со прекрасен дизајн кој ќе изгледа одлично насекаде. Силен, но нежен. Секој лист мери 8,2 "x 8.4".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата