.

.

Лесни работи од лесна улица Middy женски отпорен на работа за чевли

Лесни работи од лесна улица Middy женски отпорен на работа за чевли

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лесни работи "middy " гарантира безбеден чекор со надворешната страна на лизгање/отпорна на масло, што е и лесна и флексибилна. Дарежливо постепена инлоза обезбедува одлична поддршка за лак и е контурирана да ја прегрне петицата во удобност. Дишената кожа горната за да ги задржите нозете да се чувствуваат свежо. 2 "потпетица. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и надворешна плоча отпорна на нафта. Ексклузивен систем за усогласеност Easy Motion.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата