.

.

Единствени договори за ретро копче за мажите надолу со долги ракави, цветни печатени кошула

Единствени договори за ретро копче за мажите надолу со долги ракави, цветни печатени кошула

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа обична кошула со копче надолу е ретро-инспирирано парче, кое се состои од мек памук со комбинација на мулти-тон печатење на Paisley. Тој е многу погоден за секојдневниот живот, свадби, датира, патување и други прилики. Исто така е добар подарок за семејство, пријатели или момчиња. Ве молиме, kindубезно внимавајте на нашата табела со големина подолу и споредете ја со вашата опремена кошула. Ако има какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Должина на ракавите - 18 1/2 42 1/8 - - 28 1/2 - 24 5/8m 19 1 /8 - 44 1/8 29 1/8 - - 25 1/4 L - 19 5/8 46 1/2 29 3/4 25 3/4xl 20 1/4 48 7/8 - 30 3/8 - - 26 3/8xxl 20 7/8 - 51 1/8 30 7/8. Редовно вклопување. Јака од точка. Увезени. Копче надолу. Долги ракави. Забиени манжетни. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, топло железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата