.

.

Everlast Pro Style Boxing Groves, 12oz, бело

Everlast Pro Style Boxing Groves, 12oz, бело

DEN 559.52

Количината на стоката
Това е достапна

Боксот на боксот за обука на Everlast Pro Style се крајниот избор за сите часови за фитнес и бокс. Неговата 'премиум синтетичка кожа конструкција обезбедува удобно чувство и долготрајна издржливост. Вентилираната ткаенина за дишење ги држи рацете суви за време на најинтензивните вежби. Боксот за обука на вечното Pro Style Pro се совршена ракавица за да ве влезе во форма на бокс. Направено од премиум синтетичка кожа. Вентилирана ткаенина за дишење на Evercool. Анти-микробен мирис на борба против мирис. Затворање на кука и јамка за прилагодливо вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата