.

.

Чуда нација момчиња Училишна униформа супер мека истегнување на рамни предни панталони, големини 4-22, тенок и хаски

Чуда нација момчиња Училишна униформа супер мека истегнување на рамни предни панталони, големини 4-22, тенок

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за удобност и издржливост, тенок училишен рамен предни панталони со чудо нации, сега се достапни во сите нови супер меки памучни-распрскувачи на памук, за да траат сите во текот на новата учебна година. Со беспрекорно засилено лепенка на коленото и третман на ослободување од дамки, се прават униформни панталони за чудо нација да изгледаат остри. Тој ќе биде подготвен и ќе се чувствува пријатно цел училишен ден благодарение на отпорна на брчки, истегнување ткаенина. За да се обезбеди совршено вклопување секој пат, униформните панталони на Wonder Nation имаат и прилагодлива еластична лента за половината. Зачувајте ги сите свои најважни училишни облека со Wonder Nation во униформа продавница! Момци за чудо нација тенок училишен униформа супер мека истегнување на рамни предни панталони : 98% памук, 2% спандекс. Панталони за момчиња. Супер-мека измислица за истегнување. Рамен фронт. Копче пред и патент летаат. Прилагодлива лента за половината. Две странични џебови. Две џебови за заварување. Достапно во разновидни бои одобрени од униформа. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото, да се отстрани навремено, железото на најниско поставување колку што е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата