.

.

Едноставно Дејзи, Крис Крос, Геометриски печатење Внатрешен килим на отворено

Едноставно Дејзи, Крис Крос, Геометриски печатење Внатрешен килим на отворено

DEN 1277.60

Количината на стоката
Това е достапна

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција на килим ќе го направи вашиот ентериер декор зрачен! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил донесен во вашата домашна учтивост на едноставно Дејзи. Едноставно Дејзи, Крис Крос, геометриски печатење затворен/отворено килим : комбинација на смели бои и стил на плажа. Направете го вашиот ентериер декор зрачен. Уживајте во крајбрежниот стил донесена во вашата домашна учтивост на Едноставно Дејзи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата