.

.

Познати розови јуниори плус големина на кратки ракави за кратки ракави

Познати розови јуниори плус големина на кратки ракави за кратки ракави

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Едно и готово! Станете на бродот со трендот на комунални услуги во славните розови женски котли за кратки ракави. Достапно во нашата супер мека печатена двојка или тексас на истегнување, овој краток џемпери има опуштен дизајн со еластичен заден дел од половината, така што е вграден на сите соодветни места. Најдобро од сè, вашата облека на денот е комплетна со ова прекрасно едно парче. Еластична задната половината. Предно затворање на копчето. Манжетни полите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата