.

.

Artwall Kevin Calkins Патот Галерија обвиткано со плови платно

Artwall Kevin Calkins Патот Галерија обвиткано со плови платно

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Artwall "Начинот " галерија обвиткано со плови-платно платно од Кевин Калкинс е рачно изработен со потписот "Artframez " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Artwall Kevin Calkins „The Way“ Галерија обвиткано со плови платно рамка : Предмет : Море и брег. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата