.

.

Aroyo Eco Pro A S All Season 215 65R 100H XL патничка гума

Aroyo Eco Pro A S All Season 215 65R 100H XL патничка гума

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Arroyo Eco Pro A/S 215/65 R15 100 H XLOVERVIEWAROYO'S ECO PRO A-S е гума за сите сезони што е изградена за употреба на компакти, удари, седани, CUV и SUV. Поддржано од гаранција за живот ограничен на производителот од 55.000 милји, Eco Pro A-S користи разновидни големини на SIPE за подобрување на стабилноста на управувачот и перформансите на права линија со поголема брзина и оптимизирана низа на теренот што ги намалува звуците на патот за подобрување на удобноста на возењето. Наменето за употреба на компакти, пукани, седани, CUV и SUV. Поддржано од гаранција за живот ограничен на производителот од 55.000 милји. Четири широки надолжни жлебови обезбедуваат добри перформанси за дренажа, одржувајте одлични перформанси за ракување со влажен пат. Grooves со различна дебелина и дизајн на сипс можат да го уништат филмот за вода за да ги гарантираат ефикасно перформансите на дренажата. Оптимизираната ширина на теренот и секвенцата ги намалуваат звуците на патот за да обезбедат удобно искуство во возењето. Големина : 215/65 R15. Опсег на оптоварување : XL. Производот може да варира од слика. Не е вклучено тркало/раб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата