.

.

Бесплатно склопување женски високи џегингс

Бесплатно склопување женски високи џегингс

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дали е тексас? Дали е тоа нозе? Високите џегингс на бесплатната склопување се дизајнирани да изгледаат како омилени Skinnies…. Само со многу повеќе дадете. Бонус : лавици во стил со 5 џеб за практичност. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/37% полиестер/3% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено вклопување. Exickебовите за истегнување на истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување . Карактеристики : Магичен триаголник на грбот. Аголот и поставувањето на задните џебови што го прават вашето седиште да изгледа одлично . Бесплатното склопување со високи издигнувања за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата