.

.

Skechers татнеж на каналот за пиперки со табели

Skechers татнеж на каналот за пиперки со табели

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Стилот на хит на Smash се комбинира со супер лесна носење удобност во Skechers Cali Rumble On - Сандал за табели. Мазна кожена кожа и истегнување ткаенина горната во клин -потпетична удобна сандала со акценти за шиење и луксузна пена. Smooth faux leather synthetic (white) or soft faux-nubuck synthetic (black) upper Stretch textured fabric panel at instep with rhinestone and chain designs Wedge heeled casual comfort strappy sandal design Stitching accents Single band front slide strap Heel slingback strap with stretch side panel Instep Criss Cross Streatch панели со дизајн на ланци и rhinestone за пенлив стил, убави дизајни за поставување на редови со пенливи мини rhinestuds мека ткаенина лента поставена луксузна пена перничиња удобно стапало со лесен перничиња со лесен амортизиран ѓон 1 инч мидината 3 инч вкупна висина на висина на висина на висина на висина од висина на висина на висина на висина на висина на висина на висина. Skените Skechers се тркалаат на табелата со канали со клин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата