.

.

Повеќебојно луксузно фрлање перница 20in 30in

Повеќебојно луксузно фрлање перница 20in 30in

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој задебелен и опустлив изглед со оваа перница за луксуз на луксуз. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од рајон и полиестер. *Бои : повеќебојно *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 56% рајон, 44% полиестер *шема : цврста разнобојна перница за фрлање луксуз 20in x 30in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата