.

.

Кембел е добро да

Кембел е добро да

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Јадете го она што го сакате кога ќе го изберете добро Кембел да! Домат морков биск! Хранливи и вкусно изработени со намерни состојки што ги знаете и сакате, ќе уживате во негувањето на доматите одгледувани од фарма, со допир на крем и моркови. Затоа, одете напред и кажете да на добрите работи. Направени со внимателно избрани состојки како домати одгледувани од фарма, крем и моркови. Нема вештачки бои или вкусови. Вегетаријанска, не-ГМО, 65% од вашите дневни зеленчуци. Зачувајте ја оставата, чајната кујна со 4 не-BPA-поставени 16,6 мл. лименки. Изработени со внимание од негување состојки што може да ги најдете во вашата кујна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата