.

.

Земја на велнес животински и решенија за долговечност без скриени 7 џвакања од говедско месо, КТ

Земја на велнес животински и решенија за долговечност без скриени 7 џвакања од говедско месо, КТ

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Земјоделски велнес и раствори на долговечност Не-скриени џвакања од кучиња од говедско месо, 2 КТ Земја животно започна со куче по име Ли, кое беше осакатено од дисплазија на колкот. По развивањето на природни алтернативни терапии, Леи беше во можност повторно да оди и да трча повторно, повторно да трча, водејќи ги нејзините сопственици да развијат најразлични природни производи од 1979 година. Локално извори, и започна во холандската земја во Пенсилванија, Земјата животно користи само органски овошја и зеленчук, а човечки одгледувано месо и живина. Земјините производи од животинско потекло се печат во мала, мала, производи од животинско потекло се печени во мала, мала, производи од животинско потекло. Објект од човечка класа од посветени работници во САД кои се мешаат, печат и се спакуваат со личен допир. Не-скриените џвакања се прават без апсолутно никакви суровини за високо сварливо, побезбедно, долготрајно џвакање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата