.

.

Бела Вита Тијана пука

Бела Вита Тијана пука

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тијана од Бела Вита е совршен ласер отсечен снима. Нашите клиенти зборуваа, а класичната конструкција на пети продолжува да биде омилена. Облечете го или облечете го со тексас. Овој стил е за женска софистицираност и може да се носи 12 месеци надвор од годината. Тијана има саси исецка на страната за малку дополнителен пламен. Дизајн на свеж ласерски исецка. Класичен зашилен пети. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата