.

.

Арлингтон Хаус кована железо отворена фотелја, јаглен

Арлингтон Хаус кована железо отворена фотелја, јаглен

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на талент на вашиот простор на отворено со оваа столица од ковано железо од Арлингтон. Тоа е убав додаток на вашата палуба или внатрешен двор и има елегантен изглед за подобрување на вашиот декор. Ова столче за внатрешно железо е целосно заварено и погодно за уживање во вашето време надвор. Спарете го со маса за појавување за да имате оброк додека го гледате зајдисонцето. Ова столче за внатрешен двор е удобно да седне и финишот во прав е дизајниран да го издржи времето. Чаир од ковано железо од Арлингтон : Стекливи столици. Ковано железо, столчето за внатрешен двор е целосно заварено. Заврши во прав. Удобен дизајн. Стилски изглед за да го надополни вашиот декор. Убаво оди со табела за појавување и други додатоци. Користете за да уживате во топол или ладен пијалок надвор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата