.

.

Слајд за гел за мажи во Небраска

Слајд за гел за мажи во Небраска

DEN 416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сигурно имате облека со лиценца за класичен тим, но сепак се чувствувате како нешто да недостасува. Па, тоа нема да биде случај кога ќе ги зграпчите овие сандали за слајдови со цвеќиња од Фоко. Тие имаат динамична графика низ целиот свет, па без оглед каде ги носите, луѓето ќе видат дека сте дефиниција за обожавател на умирање. Фоко М Небраска гел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата