.

.

Марвел Спајди и неговите неверојатни пријатели, фигура на акција со духови со духови со играчки од предучилишна возраст, предучилишни установи

Марвел Спајди и неговите неверојатни пријатели, фигура на акција со духови со духови со играчки од предучилишна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Време е Спајди! Спајди и неговите неверојатни пријатели 2-инчни акциони фигури на супер херој се прават за мали раце и големи имагинации. Инспирирана од анимираната серија на Марвел на Дизни Јуниор, сетот за акциони фигури вклучува 2-инчен играчки за играчки со духови, плус Twirl-E Spider-Bot Sidekick. Оваа играчка „Спајди“ прави одличен подарок за деца на возраст од 3 години и нагоре кои ги сакаат „Авантурите на супер херој“ од тимот на Спајди!. Авторски права Марвел. Сите трговски марки и регистрирани трговски марки се сопственост на нивните соодветни сопственици . Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на Хасбро . Вклучува : Слика и додаток . Слика Скала : 2 инчи. Возраст 3 и засилување : Може да се генерираат мали делови. Не за деца под 3 години . © 2023 Марвел © 2023 Хасбро. Сите права се задржани. Супер херој фигура и бот : Овој Спајди и неговите неверојатни пријатели сет на играчки за супер херој доаѓаат со фигура на духови-спајдер плус прекрасен тренер на пајакот-е-пајакот за да ги играат авантурите на Спајди и да се протегаат имагинации. 2-инчен мини-акција Големина на фигурата : Оваа фигура на акција за супер херој и пајак бот врти многу забава. Малата големина ја прави имагинативната предучилишна игра игра лесно!. Инспирирани од ТВ сериите на Дизни Јуниор : Децата можат повторно да создадат омилени сцени со Спајди и неговите неверојатни играчки за пријатели!. Одличен подарок за деца : прави прекрасен подарок за роденден или одмор за момчиња и девојчиња на возраст од 3 и повеќе години. Побарајте го целиот тим на Спајди и неговите неверојатни пријатели : Побарајте ги Спајди и Мајлс Моралес : Спајдермен, исто така, секој со свој бот на пајакот на Sidekick и создадете тим од фигури за мини акција! (Продадено одделно. Предмет на достапност.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата