.

.

Иновации за трговска марка 10'x10 'Прави нозе Инстант засолниште за белведер на ногата

Иновации за трговска марка 10'x10 'Прави нозе Инстант засолниште за белведер на ногата

DEN 1855.84

Количината на стоката
Това е достапна

Canopy шатор од иновации со трговска марка лесен и преносен. Шаторот ќе заштити до петнаесет луѓе од елементите во огромен број поставки и под скоро какви било временски услови. Произведен од високо квалитетни делови Овој производ доаѓа со 1-годишна целосна гаранција и сигурно ќе одговара на целата ваша крошна, белведер и иновации на шатори и иновации на трговска марка лесни и преносни 10'x10 'крошна шатор : 10x10 крошна опфаќа 100 квадратни метри и удобно Се вклопува во петнаесет луѓе. Преносен и здрав со водоотпорен врв; Тежи 44 фунти. Блокови 99% од УВ зраците. Брзо, едноставно, едноставно и лесно поставено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата