.

.

Дизни Док Мекстафинс LED осветли платно wallидна уметност

Дизни Док Мекстафинс LED осветли платно wallидна уметност

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Disney Doc Mc Stuffins LED платно Wallидна уметност : Шарени LED светла за печатење на платно осветлуваат просторија за создавање прекрасна илузија на светлите за уметнички дела, испуштаат мек сјај што може да се користи и како ноќно светло платно материјал е лесен за монтирање на платно wallидни уметнички димензии : 15.75 "x 11.5 " бара 2 батерии АА (не се вклучени) Шарена платна wallидна уметност ја карактеризира омилената лика на вашиот малечки 2 во 1 wallидна уметност додава кул визуелен интерес за вашата мала спална соба или област за игра. Карактеристики карактери на омилените ликови на вашето дете Мекстафинс. Осветлете ја LED карактеристиката ја осветлува секоја просторија!. Совршен подарок за мали деца. Мерки на платно 11,5 инчи H x 15,75 инчи W (29,21 см H x 40 cm W).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата