.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Облека за странична страна. Исечен. Француска Тери постава. Худ без влечење. Увезени. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 61% полиестер/34% рајон/5% спандекс. Официјално лиценциран. Манжетни со ребра и лента за половината. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Облека за странична страна. Исечен. Француска Тери постава. Худ без влечење. Увезени. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 61% полиестер/34% рајон/5% спандекс. Официјално лиценциран. Манжетни со ребра и лента за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата