.

.

Случаи за ударни серии за BlackBerry Classic Q20

Случаи за ударни серии за BlackBerry Classic Q20

DEN 345.44

Количината на стоката
Това е достапна

MPERO IMPACT X SERIES CKINDSTAND Случаи за Black Berry Classic Q20 MPero Impact X Chickstand Case for Black Berry Classic Q20 - За паметен телефон - Хантер Камо - апсорбирање на шок - силикон, поликарбонатно пластичен гаџет за гаџети обезбедува одбрана против случајно екранот и површинското оштетување, нешто што кожата не може да го понуди . Хантер Камо ја подобрува убавината и дава елегантен изглед. Издржливо силиконско тело. Наменето за паметен телефон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата