.

.

Мебел на Америка elоел современа стаклена табела за конзола, хром

Мебел на Америка elоел современа стаклена табела за конзола, хром

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете зачудувачка фокусна точка за вашата дневна соба со овој пенлив мебел на Америка Евана хром бранови стаклена софа конзола табела. Закривената хромирана база на бранови на оваа кредит, убаво ја фаќа светлината. Мебел на Америка elоел современа стаклена табела за конзола, хром вклучува : една (1) табела за конзола. Стил : современ. Заврши : Хром. Материјали : стакло, метал. 8мм калено стаклено софа -табела. криви дизајн на хром. Силна метална основа. Лесна и воздушна конструкција на отворена база. Потребно е собрание. Бродови во 2 кутии. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 48 "W x 18" D x 30 "H. Тежина Капацитет : 50 bs. - 569023138. За мебелот на Америка Мебелот на Америка е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Значи, така Прелистајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата